O Nas

  

    
         Witamy na stronie firmy PETROCAR z Tarnowa, działamy nieprzerwanie od 1993 roku, a ponad 20-letnie doświadczenie w motoryzacji mówi samo za siebie. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów zarówno tych którzy nastawieni są na wynajem samochodów jak i właścicieli, pasjonatów oraz użytkowników aut BMW których wymagania są wysokie i zależy im na serwisie który spełni ich oczekiwania.
 
W wypożyczalni posiadamy 11 samochodów o zróżnicowanym przeznaczeniu, wyposażeniu i komforcie. Nie poprzestajemy na tym i cały czas poszerzamy oraz wprowadzamy to inne auta z coraz to bogatszym wyposażeniem. Posiadamy różne warianty wynajmu samochodu przez co możemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
 
Dzięki pasji do BMW Nasi klienci mają pewność, że usługi wykonane przez Nas będą na najwyższym poziomie. Samochody BMW stanowią 60 % transakcji w Naszym serwisie reszta 40 % to inne auta i różnica ta cały czas rośnie z przewagą dla bawarskiej firmy. W trosce o spokój klienta pracujemy tylko na oryginalnym oprogramowaniu i używamy specjalistycznych narzędzi dedykowanych do BMW.
 
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą stroną !!!